Moja wiara

Wiele osób wstydzi się, że są katolikami. Wstydzą się tego, że wierzą w Jezusa. A Ty? Czy jesteś gotowy przyznać się przed kolegą i koleżanką, że Jezus jest Twoim Panem i Zbawicielem? Czy jesteś gotów codziennie dawać świadectwo swojej wiary?

Napisz kilka słów, podpisując się imieniem i nazwiskiem.

„Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.”

(Mt 10, 32-33)

Komentarze

Wpisz kod
* Pola obowiązkowe
 • Ewa Przybysz (Wednesday, 10. October 2012 21:09)

  Wierzę w Jezusa i nie wstydzę się wyznać tego przed ludźmi,gdyż to On jest moim Panem i Zbawicielem, który zawsze pomoże mi rozwiązać trudne sprawy i przebaczy mi moje grzechy.

 • kuba deuter (Sunday, 04. March 2012 14:17)

  Ja kuba deuter nie wstydze się jezusa!!!

 • Julia Przewoźna (Thursday, 17. November 2011 17:23)

  ja Julia Przewoźna nigdy nie odwrócę się od BOGA, ponieważ wierzę, że zawsze mi wybaczy

 • Marta Trębacka (Wednesday, 19. October 2011 16:25)

  Ja MARTA TRĘBACKA przyrzekam wierność Chrystusowi tak przyrzekałam i nigdy się tego nie wyrzekne bo kocham go całym sercem i tego będę się trzymać do końca życia

 • Natalia Kolman (Wednesday, 12. October 2011 16:12)

  Ja Natalia Kolman przyznaje się do wiary w Boga. Za dużo jest cudów żeby nie wieżyć w naszego PANA. Choć niektórzy ludzie odrobine zabłądzili i zaczeli wierzyć w innego Boga to jestem pewna że choć inny Bóg to takrze napewno go kochają i w niego wieżą i napewno się go niewyrzekną. Chcem przezto powiedzieć że każdy wieży w jakiegoś Boga i każdy się do niego przyznaje. A ja przyznaje się do naszego Boga. I choć by niewiem co nigdy się go nie wyrzekne - nawet jeśli by mi grozili. ;)

  Piszę tak jak ja myśle.;)

 • Marlena Żerkowska ;) (Tuesday, 11. October 2011 18:41)

  Ja Marlena Żerkowska, przyznaje się do wiary w Boga, i się tego nie wstydzę, mogłabym to powtórzyć nawet przy milionach ludzi, bo wierzyłam, wierze i będę wierzyć w to co jest ważne, prawdziwe, i w to dzięki czemu teraz żyjemy, w BOGA !!!! Przysięgłam wierność Bogu i słowa dotrzymam !!!!!!! choć by nie wiem co !

 • Elżbieta Trębacka (Tuesday, 04. October 2011 15:26)

  Ja Elżbieta Trębacka przyrzekam wierność Chrystusowi- tak obiecałam Bogu na rekolekcjach oazowych i tego się będę trzymać do końca życia!!!
  Pokój i dobro!!!

 • Marta Skwara (Monday, 03. October 2011 19:03)

  Ja Marta Skwara nie wstydze się jezusa kocham Go całym sercem i wiem że choć grzesze zawsze mam ratunek w Panu.